نیاز به پرستار مجرب جهت تکمیل کادر درمانی نوید ایران
پرستاران با تجربه میتوانند با کپی شناسنامه و کارت ملی وآخرین مدرک تحصیلی خود به آدرس مرکز نوید ایران واقع در خیابان شمس آبادی - پارس دوم - مجتمع مریم واحد 46 جهت مصاحبه وتکمیل فرم مراجعه فرمایند ویا باشماره تلفن 09133003852 جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.
ترك اعتياد متادون با سابوتكس درنويد ايران
بسياري از معتادان به ترياك ، شيره ، هروئين يا كراك تحت درمان با متادون قرار دارند كه از اين متادون هم خسته شده اند يا برايشان هزينه بر است نويد ايران با درايت ومطالعات علمي مسئول فني خود اقدامي موثر براي ترك متادون نموده است كه روزانه ده نفر را ثبت نام ميكند .الويت با افرادي است كه از ساير مراكز معرفي نامه داشته باشند به اين افراد 10 درصد تخفيف داده ميشود. .
انتخاب ما الگوی منطقه
اصلح : یعنی: متعهد به اسلام ناب ومراقب اسلام امریکائی
دکتر آذربایجانی کیست ؟
برای دریافت فایل اینجا کلیک کنید
؟برای اینکه دیر فرسودگی شغلی پیدا کنیم و بهره وری و کارائی بیشتری داشته باشیم چه کنیم
راه جدید افزایش بهره وری وکارائی پزشکان .. انجام نوروفیدبک حداقل هفته ای دو یا سه جلسه نیم ساعته است .. مطالعات نشان داده اند جراحان میکروسکوپیک و روانپزشکان و سایر پزشکان پر استرس وجراحان زنان و زایمان از نوروفیدبک برای ارتقا عملکردشان بهره مند میشوند. برای اطلاع بیشتر یا رزرو نوبت با 09133003852 تماس بگیرید
درمانگاه نوروفیدبک در مرکز نیسکا مشغول خدمت رسانی است.
درمان موثر و بدون دارو : بیش فعالی ، کم توانی یادگیری و میگرن و اضطراب و ,افسردگی و ارتقاءعملکرد و مفیدتر بودن با بهره مند شدن از تمامی ظرفیت واستعدادهای خودتان برای رقابتها و نتایج مطلوبتان -----
خودتان فرمانده و سکاندار کشتی وجودتان بشوید
با نوروفیدبک و تمرینهای هفته ای سه بار میتوانید به حد اکثرتوانمندیهای نهفته درون خود دست پیدا کنید و و مدیریت رفتار خود ودیگران را درمنزل یا سر کار یا میادین رقابتی کنکور . مسابقات ورزشی و سود بیشتر درکسب و کار بهبود ببخشید. امتحان کنید پشیمان نخواهید شد.
افزایش بهره وری از خود و امکانات و منابع با تمرینهای نوروفیدبک
یکی از استفاده های دستگاه نوروفیدبک .ارتقاء عملکرد و بهر مند شدن از حداکثر پتانسیلهای فکری است. پروتکلهای علمی و موثر نتایج ملموس داشته اند . شما هم داوطلبانه امتحان کنید. همین الان با 09133003852 تماس بگیرید و نوبت رزرو کنید.
 
پروتکل درمان اعتیاد ایمان مدار


عضو هیات مدیره جمعیت تولد دوباره درباره مزایای استفاده از روش درمانی پرهیز و ایمان‌مدار معتادان گفت: کاهش هزینه‌های سم‌زدایی، کوتاه شدن مدت درمان، کاهش دسترسی به مواد مخدر، شروع درمان‌های غیردارویی با استفاده از مداخله‌های مذهبی جهت بهبودی فرد معتاد، امکان ارائه خدمت به معتادان بی‌خانمان، ارائه اجازه انصراف از درمان و خروج از کانون از جمله مزایای استفاده از روش پرهیزمدار و ایمان مدار جمعیت تولد دوباره است.
به گزارش خبرنگار «اجتماعی» ایسنا، دیلمی در سمینار پروتکل روش پرهیزمدار و درمان‌مدار معتادان که به منظور معرفی این پروتکل درمانی توسط گروه‌های خودیار و بدون دارو امروز برگزار شد، جدایی فرد از محیط زندگی، احتمال تحمل نکردن درمان (که در 10 درصد از افراد دیده می‌شود)، تاخیر در ارائه خدمات پزشکی در موارد اورژانسی، احتمال وابستگی فرد به مرکز و مناسب نبودن این روش برای همه‌ معتادان را از معایب این طرح دانست.
وی ادامه داد: افرادی که دارای سابقه بیمارهای قلبی، اختلال کارکرد کلیوی، بیماری پیشرفته کبدی مثل زردی، آسیت ، انسفالوپاتی کبدی، بیماران روانی شدید، صرع فعال، افراد دارای بیماری‌های واگیردار و افرادی که دارای زخم‌های باز و از کار افتاده (معلولیت ذهنی و جسمی) باشند در این مراکز و کانون‌ها پذیرش نمی‌شوند.
عضو هیات مدیره جمعیت تولدی دوباره افزایش تعداد مراکز پرهیزمدار و درمان‌مدار به 150 مرکز و افزایش ظرفیت پذیرش تا 108 هزار نفر را از اهداف سال جاری این جمعیت خواند.
وی ادامه داد: درصد بهبودی افراد با استفاده از این روش و در طول یک‌سال 37 درصد است و مجموع معتادان بهبود یافته پس از گذشت مدت یاد شده 40 هزار نفر و حداقل معتادان خیابانی که طی امسال پذیرش می‌شوند،10 هزار نفر پیش‌بینی می‌شود.
همچنین در این نشست دکتر رفیعی ـ رییس موسسه داریوش ـ نیز گفت: اگر انجمن تولد دوباره منتظر دریافت کمک‌های مادی از وزارت رفاه و سازمان بهزیستی باشد، پس از مدتی انگیزه فعالیت خود را از دست می‌دهد.
وی با بیان این که این انجمن باید به جنبه‌های حقوقی و بیمه کردن افراد تحت پوشش خود فکر کند، راه‌اندازی دو مرکز پایلوت جهت استفاده از دارو برای ترک اعتیاد و ارتقای کیفیت بهداشتی مراکز جمعیت تولد دوباره را پیشنهاد داد.
به گزارش ایسنا، جمعیت خیریه تولد دوباره از بدو تاسیس(1380) تاکنون با راه‌اندازی 98 کانون بازپروری و خانه بهبودی پرهیزمدار و ایمان‌مدار در سطح کشور در سال 2006 نایل به دریافت جایزه جامعه مدنی سازمان ملل به عنوان موفق‌ترین سازمانهای غیردولتی در رابطه با اعتیاد شد. اعضای فعال این موسسه اکثرا از معتادانی تشکیل شده که سال‌ها است از اسارت اعتیاد رها شده‌اند.
فعالیت‌های این سازمان غیردولتی از سال 73 در تهران با راه اندازی گروه‌های NA و سایر گروه‌های 12 قدمی آغاز و سپس اهداف اختصاصی خود را با بازپروری معتادان با روش پرهیزمدار و ایمان‌مدار و نیز رسیدگی به مشکلات خانوادگی، اجتماعی و رفاهی معتادان به صورت فردی و جمعی به مرحله عمل درآورد. این فرایند به مرور به صورت سازمان یافته و هماهنگ طراحی و نهایتا در سال 81 به عنوان جمعیت خیریه تولد دوباره به ثبت و اکنون به عنوان بزرگترین تشکل فعال در عرصه مهار اعتیاد، کاهش تقاضا، پیشگیری، ‌کاهش آسیب و فرهنگ‌سازی و نیز چگونگی زندگی معنوی به دور از وابستگی‌ها در سراسر کشور فعالیت دارد.
روش پرهیز مدار و ایمان مدار این NGO یعنی پرهیز کامل از هر نوع ماده مخدر بر پایه کمک معتادان بهبود یافته به معتادان در حال مصرف پی‌ریزی شده در روش ایمان مدار با ایجاد رخنه در ساختار شخصیت کاذب و بی‌ایمان فرد معتاد و بازسازی آن موجب رعایت اصول معنوی و تقویت مهارت‌های سالم زندگی فردی و اجتماعی او می‌شود.
در این روش از بهبودی کم‌هزینه معتادان و استفاده از تجربه معتادان بهبود یافته بهره‌برداری می‌شود. همچنین این روش ضمن استفاده از یافته‌های علمی، تمرکز اصلی این جمعیت بر روی خودشناسی، خداشناسی و معنویات منعطف شده است. همچنین بیمار معتاد بعد از مراجعه به یکی از مراکز مشاوره‌ای جمعیت تولد دوباره و دریافت گواهی سلامت دوره درمان 28 روزه خود را می‌گذارند در طول این دوره فرد می‌تواند با قطع مصرف دارو و ایجاد رخنه در شبکه دفاعی انکار به وجود آوردن شرایط تسلیم، آموزش بیان احساسات و اعتماد به نفس وارد جلسات 12 قدمی می‌شود و در نهایت الگوهای ترک اعتیاد به او آموزش داده می‌شود.

منبع خبر: خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران

نظر شما

نام * :
پست الكترونيكي * :
وب سایت :
نظر *:
  کد امنیتی را وارد نمایید :
اختصاصي براي مدير سايت ( درصورت انتخاب اين گزينه نظر شما در وب سايت ديده نخواهد شد )
لطفا از ارسال سوالات پزشکی در این صفحه خودداری نمائید . به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .

بیش فعالی وکم دقتی کودکان
مقالات انگلیس نوروفیدبک
تائیدیه شما
نوروفیدبک
راههائی برای تصمیمگیری درست
نوروفیدبک
نوروفیدبک - قسمت اول
نوروفیبک 2
نوروفیدبک3
شیشه خطرناکترین ماده مخدر است!
گالري عكس
صفحه اصلي
سوالات پزشکی كاربران
پيام هاي كاربران
مقالات انگلیسی
اقدامات خانواده در پرورش اعتماد به نفس
والدين زن اينده ام ومامان و بابام بخوانند
مطالب و مقالات
اسلام :حوزه - دانشگاه
اعتیاد
روابط زن وشوهر
صرع
افرادموفق چه ویزگی های مشترکی دارند :ویژگیهای افراد موفق
مراحل رسیدن به خواسته ها :
آیا جدائی همیشه بهترین راه حل مشکل درزندگی زن ومردهاست ؟
آیا هنوز هم کسی هست بگوید اعتیاد در مدارس نیست؟
اثرات شیشه و کراک
وضعیت اعتیاد در ایران
خانواده و اعتیاد
اعتیاد و مشروبات الکلی
شناخت صرع
صرع و درمان
صرع و دلایل صرع
ایمان ، نیرویی که کوه هارابه حرکت درمی آورد :
هیچ وقت هیچ چیزوهیچ کس رابی جواب نگذار!!!
کی دیر میشه؟
صرع در زنان
زوجهای خوشبخت
اختلال جنسی در مردان
آمیزش جنسی در فقه اسلامی
اعتیاد از دیدگاههای متفاوت
منافع درمان اعتیاد با متادون
رويكردي نو به پيشگيري ازاعتياد و مبارزه ملي رسانه اي ضد مواد مخدر براي جوانان(بخش اول)
رويكردي نو به پيشگيري ازاعتياد و مبارزه ملي رسانه اي ضد مواد مخدر براي جوانان(بخش دوم)
رويكردي نو به پيشگيري ازاعتياد و مبارزه ملي رسانه اي ضد مواد مخدر براي جوانان(بخش نهم)
مشاوره
تنها مرجع مجاز برای صدور مجوز، وزارت بهداشت است و معتادان مراجعه کننده به این مراکز از تعقیب معاف هستند.
عوامل خطر در ابتلای اعتياد زنان
راه حل آسيبهاي اجتماعي ازدواج آسان است.
چطور نامزد ریاست جمهوری مردمی شد ید که اعتقاد به رای آنها ندارید؟
معرفی دوستان
بررسی وسوسه ها
چند نفر از اعضای خانواده شما معتقدند سلامتی راس امور است.
آیا میخواهید زاینده رود با پر آبی بازهم همیشه زاینده بماند؟
آیا میخواهید زاینده رود با پر آبی بازهم همیشه زاینده بماند؟
فرم نظرسنجی از مراجعین محترم نوید ایران
جستجوی مطالب
 
 
 
Isfahan University of Medical sciences